Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 5. závodu - kategorie chlapců

15. 5. 2011

 

PLAVECKO-BĚŽECKÝ POHÁR 2010 - 2011

5. závod

Kategorie chlapců

 

  Kategorie    A
       
Pořadí Jméno BODY Škola
1 Polák Kryštof 100 Nedvědovo nám.
2 Flax Adam 99 Marjánka
3 Oves Jakub 98 Bronzová
4 Klubal Dominik 97 Sázavská
5 Vávra Ludvík 96 Filosofská
6 Merta Vilém 95 Prof. O. Chlupa
7 Derda Ivan 94 Prof. O. Chlupa
8 Sitninský Lukáš 93 Drtinova
9 Švehlík Jakub 92 Sázavská
10 Němeček Kryštof 91 Filosofská
11 Dvořák Jan 90 Nedvědovo nám.
12 Hanus Tomáš 89 Nedvědovo nám.
13 Bayer Max 88 Nedvědovo nám.
14 Hanzlík Matyáš 87 Filosofská
15 Boďa Tomáš 86 Slovenská
16 Markés Jan 85 Nedvědovo nám.
17 Neckář Petr 84 Filosofská
18 Komárek Vojtěch 83 Filosofská
19 Höllge Dominik 82 Marjánka
20 Makovec 81 Gen. Janouška
21 Kohlmann Petr 80 Mendíků
22 Pokorný Ondře 79 Slovenská
23 Vostárek Petr 78 U Vršovického nádr.
24 Lauda Jan 77 Nedvědovo nám.
25 Marcuccetti Alessandro 76 Ladislava Coňka
26 Polák Filip 75 Drtinova
27 Groschl Lukáš 74 TGM Ortenovo nám.
28 Pokrajac Jan 73 Ladislava Coňka
       
       
       
  Kategorie    B
       
Pořadí Jméno BODY Škola
1 Bláha Michal 100 Komenského
2 Stibor David 99 U Vršovického nádr.
3 Břečka Vojta 98 Malostranské gym.
4 Sředa Daniel 97 U Vršovického nádr.
5 Bašta Filip 96 Nedvědovo nám.
6 Lauko Jonatán 95 Nedvědovo nám.
7 Zdeněk Dominik 94 Nedvědovo nám.
8 Spudil Martin 93 Mendelova
9 Kopecký Jan-Jakub 92 Marjánka
10 Fiala Tomáš 91 Sázavská
11 Rohlík David 90 Marjánka
12 Sommer Dominik 89 Marjánka
13 Bocan Viktor 88 TGM Ortenovo nám.
14 Monych Ivan 87 Filosofská
15 Hub Adam 86 Mendelova
16 Černík David 85 Drtinova
17 Jirota Martin 84 Sázavská
18 Slaboch Vojtěch 83 Nedvědovo nám.
19 Žákovský Filip 82 Filosofská
20 Turoň Jakub 81 Nedvědovo nám.
21 Pejsar Daniel 80 TGM Ortenovo nám.
22 Dobiáš Marek 79 Marjánka
23 Čtvrtečka Jan 78 Marjánka
24 Filip Tomáš 77 Sázavská
25 Zrna Adam 76 Sázavská
26 Rohlík Adam 75 Marjánka
27 Kozubek Tomáš 74 Sázavská
28 Šulc Petr 73 Filosofská
29 Sejkora Marcel 72 Gen. Janouška
30 Tůša Roman 71 U Vršovického nádr.
31 Rambousek Petr 70 Drtinova
32 Sojka Prokop 69 Jílovská
33 Hájek Filip 68 Gen. Janouška
34 Větrovec Jakub 67 Gen. Janouška
35 Bůžek Pavel 66 Mendíků
36 Polan Nick 65 Jílovská
37 Štaffa Marek 64 Mendíků
38 Bireš Matěj 63 Sázavská
39 Jiří Votruba 62 U Vršovického nádr.
40 Čechák Jakub 61 U Vršovického nádr.
41 Klepáč Bohumil 60 TGM Ortenovo nám.
       
       
       
  Kategorie    C
       
Pořadí Jméno BODY Škola
1 Hubina Lukáš 100 Bronzová
2 Vinický Jan 99 Nedvědovo nám.
3 Pechar Jiří 98 Jílovská
4 Svoboda Dominik 97 Sázavská
5 Sýs Stanislav 96 Bronzová
6 Lamacz Patrik 95 Sázavská
7 Skřivánek Martin 94 Drtinova
8 Šorm Ondřej 93 Prof. O. Chlupa
9 Vaňuga Ondrej 92 Bronzová
10 Kouřil Filip 91 Filosofská
11 Cingroš Patrik 90 Marjánka
12 Kotulan Jakub 89 Bronzová
13 Vojta Stanislav 88 Gen. Janouška
14 Labský Lukáš 87 Filosofská
15 Bartoš Ondřej 86 Mendíků
16 Morgersten Ladislav 85 Bronzová
17 Zlámal Oliver 84 Sázavská
18 Slavíček Oskar 83 Jílovská
19 Bílka Martin 82 TGM Ortenovo nám.
20 Trnka Filip 81 Filosofská
21 Hulinský Petr 80 Nedvědovo nám.
22 Skopový Milan 79 U Vršovického nádr.
23 Chrpa Vít 78 Slovenská
24 Kočí Václav 77 Marjánka
25 Fedorov Michal 76 Sázavská
26 Svatý David 75 Slovenská
27 Havránek Dominik 74 Filosofská
28 Káš Robert 73 Slovenská
29 Šimáně Michal 72 Gen. Janouška
30 Kofránek Kevin 71 Gen. Janouška