Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. závod Plavecko-běžeckého poháru

18. 10. 2011

1. závod Plavecko-běžeckého poháru ( PBP )

XI. ročník
 
POŘADATEL:                                    3athlon Rychnov nad Kněžnou
  
                                             
ŘEDITEL PROJEKTU PBP:                   Mgr. Roman JAROŠ (autor projektu)
 
 
ŘEDITEL závodu PBP:                       Jan Jelínek
 
 
ZÁŠTITA PROJEKTU PBP:                
 
Livia Klausová                                   první dáma České republiky
Jan Železný                                         člen MOV, olympijskývítěz                              
Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.                    přednosta kardiocentra IKEM
 
 
ZÁŠTITA 1. závodu PBP:
 
Mgr. Jana Drejslová                             místostarostka města Rychnov nad Kněžnou
 
             
PARTNEŘI:                                        město Rychnov nad Kněžnou
                                                         3athlon a Jan Jelínek 
                                                         Plavecký bazén Rychnov nad Kněžnou
                                                         HOTEL ANTÝGL
                      NUTREND D.S.
                      AUTHOR
                      ASICS
                      OTTO ČR s.r.o.
                     
 
STATUT:                                           1. závod Plavecko-běžeckého poháru
 
 
DATUM KONÁNÍ:                               30.9.2011
 
 
MÍSTO KONÁNÍ:                                plavání - plavecký bazén Rychnov nad Kněžnou
         běh - v okolí plaveckého bazénu
 
 
PŘEDPIS:                                         závod se koná dle tech. ustanovení  PBP
 
 
KATEGORIE:
 
Základní školy a víceletá gymnázia:           
                     A   4. – 5. třída   chlapci                     D   4. – 5.   třída   dívky          
                     B   6. – 7.                                          E   6. – 7                             
                     C   8. – 9.                                          F   8. – 9.   
 
                     4. – 5. třída                  rok narození          2002, 2001, 2000
                     6. – 7. třída                                              2000, 1999, 1998
                     8. – 9. třída                                              1998, 1997, 1996
 
V každé kategorii mohou startovat :
Žáci příslušné třídy a roku narození, přičemž obě tyto podmínky musí být splněny současně.
 
Praktické školy:                                              
                 A-1   4. – 5. třída   chlapci                      D-1   4. – 5. třída   dívky
                 B-1   6. – 7.                                           E-1   6. – 7.
                 C-1   8. – 9.                                           F-1   8. – 9.   
 
 
Zdravotně postižení:                                        
                  G             zdravotně postižení – bez rozdílu pohlaví, třídy, roku narození
 
 
OBJEMY:                                            
                kategorie A, D, A-1, D-1        plavání 50 m                       běh      500 m
                kategorie B, E, B-1, E-1                    50 m                                1 000 m
                kategorie C, F, C-1, F-1                    50 m                                1 000 m
                kategorie G                                      50 m                                   200 m
 
 
CENY:                                                
- medaile pro tři nejúspěšnější z každékategorie
- účastnický odznak pro každého závodníka
- bohatá věcná tombola na všechna startovní čísla !!!
 
 
Škola, která se zúčastní tohoto závodu a republikového finále 26.6.2012 v Praze bude zahrnuta do tomboly o týdenní pobyt (ubytování, plná penze) na Šumavě v hotelu HOTEL ANTÝGL pro 25 dětí a dvoučlenný doprovod.
 
                                                
PŘIHLÁŠKY:                                     
- na oficiálním formuláři do 28.9.2011 do naplnění kapacity závodu 200 závodníků
pro všechny kategorie, v okamžiku naplnění této kvóty je další příjem přihlášek ukončen,
rozhoduje den a hodina odeslání e-mailu
- přihlášky se zasílají na e-mail: pbpohar@seznam.cz  !!!!
- originál přihlášky podepsané ředitelem školy (popř.jeho zástupcem) se předávají při
prezentaci
 
 
PREZENTACE:                             8.00 – 8.45 hod.
 
 
SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ:             8.45 hod.
 
 
START ZÁVODU:                         9.00 hod. (ukončení závodu cca do 12.30 hod.)
 
 
POUČENÍ:                                    při prezentaci
 
 
OBČERSTVENÍ:                         
- závodníci dostanou sušenku, pití od firmy NUTREND
 
 
PROTESTY:                                       
- písemnou formou s 50,- Kč vkladem (v případě zamítnutí protestu propadá ve prospěch
závodu, další viz. pravidla)
 
 
TECH. USTANOVENÍ:                     
- start do běžecké části se bude konat Gundersenovou metodou dle výsledků z plavecké
části
- mezi plaváním a během je pauza
 
 
DOPRAVA:
- vlastní
 
 
UPOZORNĚNÍ:                       
- vedoucí družstva předloží při prezentaci originál podepsané přihlášky (včetně
případných změn)
- každý soutěžící má sebou průkaz pojištěnce
- neberte s sebou cenné věci, pořadatel neručí za případné jakékoliv ztráty
 
 
INFORMACE:
Mgr. Roman Jaroš, pbpohar@seznam.cz, tel.:603 93 78 98
Jan Jelínek, jan.jelinek@3athlon.com, tel.: 604 70 66 05