Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2. závodu - dívky

31. 10. 2011

  kategorie 4. - 5. třída    
       
pořadí příjmení, jméno body škola
       
1. Mrkáčková Karolína 100 Jana Masaryka
2. Kopecká Anna  99 Marjánka
3. Rázgová Agáta 98 Kladská 1
4. Čermáková Zuzana 97 Filosofská
5. Vincencová Ester 96 Štěpánská
6. Toprczerová Barbora 95 Nedvědovo nám.
7. Pelantová Karolína 94 Filosofská
8. Muselová Tereza 93 Sázavská
9. Kollerová Vanessa 92 Filosofská
10. Vebrová Veronika 91 Nedvědovo nám.
11. Pavičevičová Natálie 90 Slovenská
12. Petrová Magdaléna 89 Drtinova
13. Kopecká Sára 88 Slovenská
14. Šolínová Kamila 87 Kladská 1
15. Bundilová Kristýna 86 Nedvědovo nám.
16. Kosťová Adéla 85 U Vršovického nádr.
17. Grussmannová Anna 84 Petřiny - sever
18. ŠifnerováLucie 83 Drtinova
19. Zelinková Klára 82 Drtinova
20. Palasová Tereza 81 U Vršovického nádr.
21. Hronová Marta 80 Drtinova
22. Štormová Julie 79 Petřiny - sever
23. Bürgerová Lucie 78

Slovenská

 

 

  kategorie 6. - 7. třída    
       
pořadí příjmení, jméno body škola
       
1. Krejčí Kateřina 100 Malostranské gym.
2. Pojezná Anna 99 Jana Masaryka
3. Treglerová Michaela 98 Kladská 1
4. Švábíková Amálie 97 Filosofská
5. Bičišťová Julie 96 Gym. Nad Štolou
6. Ksandrová Barbora 95 U Vršovického nádr.
7. Čemáková Adéla 94 Filosofská
8. Vacková Kateřina 93 Nedvědovo nám.
9. Jarošová Michaela 92 Bratří Venclíků
10. Štěrbová Alexandra 91 Nedvědovo nám.
11. Šťovíčková Anna 90 Bratří Venclíků
12. Kruncová Valerie 89 Slovenská
13. Kratochvílová Martina 88 Kladská 1
14. Cikánková Karolína 87 Slovenská
15. Kabátová Kateřina 86 U Vršovického nádr.
16. Ditrichová Sára 85 Drtinova
17. Kaněrová Michaela 84 Červný vrch
18. Havelková Michaela 83 Bratří Venclíků
19. Tomanová Karolína 82 Slovenská
20. Fialová Julie 81 Slovenská
21. Pešlová Berenika  80 Slovenská

 

 

  kategorie 8. - 9. třída    
       
pořadí příjmení, jméno body škola
       
1. Chvalovská Lea 100 Gym. Nad Štolou
2. Aulichová Veronka 99 Červený vrch
3. Šrámková Jitka 98 Malostranské gym.
4. Kovářová Tereza 97 Filosofská
5. Vávrová Ivana 96 Filosofská
6. Churá Pavla 95 Sázavská
7. Plačková Laura 94 Resslova
8. Blažíčková Radka 93 Petřiny - sever
9. Herynková Anna 92 Malostranské gym.
10. Halčáková Barbora 91 Bratří Venclíků
11. Svárovská Lada 90 Filosofská
12. Řeháková Diana 89 Bratří Venclíků
13. Kosťová Natálie 88 U Vršovického nádr.
14. Svobodová Alžběta 87 Petřiny - sever
15. Reynoldsová Lucie 86 Kladská 1
16. Rosecká Sára 85 Drtinova
17. Šmejkalová Barbora 84 Kladská 1
18. Palasová Karolína 83 U Vršovického nádr.
19. Ditrichová Anežka 82 Drtinova